Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Hakkımızda

Şirketimiz 2004 yılında kurulmuştur, o tarihten bu yana sürekli olarak büyümeye devam etmektedir. Yola çıktığımız ilk günden bugüne, çalışanlarımızla birlikte kurduğumuz bu takım, tüm müşterilerimizle memnuniyet paydasında buluşmak için durmadan çalışmaktadır.

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı bu memnuniyet paydasında ailenin birer ferdi olarak görmekteyiz. Çalışanlarımızın eğitim ve mesleki yeterliliklerini geliştirmelerine destek vermekte ve hep beraber ülkemiz için bir katma değer üretirken aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de aynı katma değeri üretmek için çalışmaktayız.

Yönetimin Mesajı

2004 yılında %100 türk sermayesi ile kurulduk. Bu gün başarılı bir türk şirketi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Amacımız 7 kıtada uluslararası ölçekte başarılı bir türk markası olabilmektir.

Vizyon – Misyon

  • Bir türk markası olarak dünyaya değer katmaktır.
  • Takım arkadaşlarımız ile birlikte ülkemize katma değer oluşturmaktır.


Kalite Politikamız

Karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı dürüst, çalışkan, sorumluluklarının farkında olan, hesap verebilen, rekabet ederken ahlaki ve adil olan, yenilikçi, özverili ve en önemlisi çevreye duyarlı sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir.